10/26/2014

Run Way

Dajana: Menší spoiler k tomuto postu som dala už dávnejšie na instagram TU (kto nevidel berte to ako bonus :) ). Noemi sa mi vtedy po dvoch mesiacoch vrátila z Kanady a tak sme zobrali Emu a čo to pofotili pri Justičnom paláci.
Disco pants, nike dres, tenisky a nejaký overthrow sú moja každodenná školská uniforma. Strašne praktické a strašne moc pohodlné. Niektoré dni mám rada vyzerať "úplne inak" a niektoré dám prednosť práve takejto každodennej klasike.
Víkend prešiel strašne rýchlo. Vo štvrtok sme sa so Simonkou a Ninkoi pozreť nato ako hrá @aaaamida DOLE. A inak iba ležkanie, učenie sa, a pozeranie Project-u Runway (pre hocijakých budúcich dizajnérov je to úplný must! a Tim Gun je láska.) Ou! a ešte včerajšia párty s chlapcami. Chlapci drtili hry na počítači a ja som si tancovala do tejto najlepšej pesničky od Casabian čo objavil Matúš V.!
Tento týždeň bude strašne moc programom nabitý!
1. BAD KARMA BOY vydal svoj nový album. Ja žijem pre pesničku Dunaj. Ľúbim svoju supersonic electronic electroniku <3 ale Bad Karma Boy je asi jediná "pesničková" slovenská skupina s ktorou ju podvádzam. Velmi sa tam teším! Bude to taká romaticko-pohodičková akcia.
2. GARAGE SALE! áno áno áno! všetci prídte. Táňa, Vanda, Phil, Evelyn, Paulínka aj Kaa všetci predávame nejaké svoje oblečenie na Šafku tento piatok! Bude to super a budú aj koláčiky a punč (a u mňa aj cukríky!) tak ak máte chvílu volného času určo sa zastavte.
(oba event-y nájdete aj na side Bar-e)


Pants: Ebay
Blazer: HandM
Shoes: SportsDirect
Jersey: Thrifted


Dajana: I posted a little spoiler to this post on instagram a little while ago (HERE) who have not seen it before just take it as a bonus) Noemi came back from Canada where she was for almost two months and so when she came back we asked Ema to take some "reunion" pictures.
Disco pants, nike jersey, sneakers and an overthrow are my every day school uniform. Very comfortable and easy to put on. Some days I want to look "different then others" and some days I just feel like being casual.
Weekend went by sooo fast. On Thursday, Simonka, Ninka and I went to see @aaaamida play in the DOLE club. The other days it was just relaxing, studying and watching of Project Runway (this is a literally must for any aspiring fashion designer and Tim Gun is just the loveliest person on this planet). Ou! and I almost forgot about yesterdays party with boys. They were playing computer games and I was dancing to this super catchy song by Casabian that Matúš V. discovered just few days ago.
This week be super fun because there is ton of stuff happening. However, these two events will be definitely the highlights.
1.BAD KARMA BOY had released their new album. My favorite song is definitely Dunaj. I love my super sonic electronic music :) but Bad Karma Boy seems to be the only Slovak band that makes me listen to "something" else. I am sooo excited! It will be sooo romantic and so chilled out!
2. GARAGE SALE! yes yes yes yes! everybody is welcomed. Tána, Vanda, Phil, Evelyn, Paulínka, Kaa...all of us are going to be selling our old clothes on Šafaríkovo square this friday! It will be so much fun: cakes, punch and even some sweets! so if you have a time...please stop by!
(both of these events are to be found on the side bar)


7 komentárov:

 1. Budúci GARAGE SALE urobte v KE. Prosím!!!

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Moc ti to sluší! to triko je dokonalé! :)

  http://fashion-istheanswer.blogspot.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 3. diky vandejande jsem znova objevila vas blog a je to laska! projizdim clanky tam a zpet, jste super!

  OdpovedaťOdstrániť
 4. dajanka, akymi fotakmi/fotakom si fotena na svojich prispevockoch ? :)

  OdpovedaťOdstrániť

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...